Vi väntar på att hjälpa dig

Vi svarar snabbt på dina frågor och förmedlar kontakt med rätt person.

Tveka inte att höra av dig till oss

Visselblåsning

Ledning

Klas Larsson

CEO
klas.larsson@currentum.se
+46 70 662 91 53

Stefan Hollander

CFO
stefan.hollander@currentum.se
+46 70 109 90 02

Anders Bergvall

Regionansvarig Sydväst
anders.bergvall@currentum.se
+46 70 586 56 10

Roger Syversson

Regionansvarig Nordväst
roger.syversson@currentum.se
+46 76 799 08 23

Stefan Franzén

Inköpsansvarig
stefan.franzen@currentum.se
+46 70 535 80 98

Annika Mortensen

Regionansvarig Syd
annika.mortensen@currentum.se
+46 70 762 90 77

Eric Lindqvist

Regionansvarig Stockholm
eric.lindqvist@currentum.se
+46 70 798 59 00

Fredrik Ljungkvist

Regionansvarig Öst
fredrik.ljungkvist@currentum.se
+46 70 383 41 29

Sören Adolfsson

Disciplinansvarig
soren.adolfsson@currentum.se
+46 702 65 21 40