Vi väntar på att hjälpa dig

Vi svarar snabbt på dina frågor och förmedlar kontakt med rätt person.

Ledning

Klas Larsson
klas.larsson@currentum.se
+46 70 662 91 53

Stefan Hollander
stefan.hollander@currentum.se
+46 70 109 90 02

Sören Adolfsson
soren.adolfsson@currentum.se
+46 702 65 21 40

Olle Bertfelt
olle.bertfelt@currentum.se
+46 70 645 50 50

Stefan Franzén
stefan.franzen@currentum.se
+46 70 535 80 98

Sten Mortensen
sten.mortensen@veab.biz
+46 70 762 04 86

Eric Lindqvist
eric@g-s.se
+46 70 798 59 00

Fredrik Ljungkvist
fredrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se
+46 70 383 41 29

Hillevi Skötte
hillevi.skotte@currentum.se
+46 70 962 76 48

Tveka inte att höra av dig till oss